Posturi vacante2016-11-07T11:36:11+00:00

Compania O.M. „TOP LEASING & CREDIT” S.R.L. anunță concurs pentru următoarele posturi vacante:

MANAGER VÂNZĂRI/ SPECIALIST CREDITARE

Cerințe
– Studii superioare economice
– Experiența la un post similar în domeniul bancar sau leasing
– Permis categoria B
– Competente personale: abilități de comunicare și negociere, inițiativă, orientare spre rezultate, capacitate de organizare, comunicare scrisă și orală în limba română și rusă

Responsabilități:
– Stabilirea contactului cu clienții potențiali
– Promovarea și vânzarea produselor companiei
– Participarea activă la realizarea planului de vânzări al echipei
– Asigură întocmirea dosarelor din punct de vedere al conformității și înregistrarea, la zi, a datelor în sistem
– Prospectarea pieții, dezvoltarea și menținerea portofoliul de Clienți
Oferim:
– Pachet salarial atractiv, (salariu fix + bonus din vânzări)
– Mașină de serviciu și telefon mobil
– Mediu de lucru dinamic într-o echipa tânără şi profesionistă

Persoanele interesate sînt invitate transmită un Curriculum Vitae cu poza inclusa, în limba de stat: prin fax: (+373 22) 835-821 sau e-mail: office@topleasingcredit.md si gornetm@gmail.com, cu indicarea funcției pentru care aplică.